UWAGA!!! WAŻNE INFORMACJE

1)Otwarte warsztaty haftu, koronkarstwa i tkactwa „NIĆMI SPLĄTANI”

Dyrektor Muzeum Miasta Zgierza zaprasza na wydarzenie w ramach Jarmarku „Zgierski Kaziuk”
11 marca 2023 (sobota), godz. 12.oo – Dom Turysty w Parku Kulturowym Miasto Tkaczy, wejście od ul. Rembowskiego.

2)TEATR POWSZECHNY zaprasza na spektakl pt: „Dobra zmiana” (bardzo dogodny dojazd tramwajem linii 6, w okolicy trwają remonty dróg)

 28 marca (wtorek), godz. 19, cena biletu 20 zł.    ZAPISY w biurze ZU3W do 6 marca.

Scenariusz, reżyseria, muzyka: Jakub Przebindowski / Scenografia: Witold Stefaniak / Kostiumy: Justyna Petelicka
Obsada: Małgorzata Goździk, Marta Jarczewska, Monika Kępka, Arkadiusz Wójcik, Sebastian Jasnoch, Jakub Kotyński

Jak zrobić interes życia? Co, jeśli nasz misterny plan okaże się niedoskonały? Czy po raz kolejny nieocenione okaże się wsparcie Nadii, która wie, jak skutecznie porządkować życie swoich pracodawców?

„Dobra zmiana” to kolejna odsłona komediowego cyklu, którego bohaterką jest pomoc domowa Nadia. Sztuka rozgrywa się w łódzkich realiach – przyglądamy się zamożnym mieszkańcom przestronnych apartamentów wypełnionych nowoczesnym designem i dziełami sztuki współczesnej. Fabuła skłania nas do refleksji – ile jesteśmy w stanie zaryzykować i poświęcić, żeby osiągnąć cel? Czy warto udawać kogoś, kim nie jesteśmy?

3) TERMY PODDĘBICE – Specjalnie dla nas – relaks i zdrowotne właściwości źródlanej wody … dla ciała, skóry, stawów – w nowym obiekcie. Przed nami wciąż rekonesans!

ZAPISY i WPŁATY 55 zł (w cenie pobyt na termach 5h; dostęp do strefy saun; wygodny transport) – opłacalny koszt obliczony dla grupy 50 osób/ w przypadku mniejszej liczby uczestników, koszt transportu proporcjonalnie wzrośnie/

Czekamy na chętnych na dyżurach w biurze, do 13 kwietnia.  Wyjazd 24 – IV – 2023  godz. 9.oo z parkingu przed kościołem NMPR w Osiedlu 650lecia.