WOŚP – 28.01.2024

Od południa, pod Starym Młynem uwijali się ludzie z różnych organizacji i instytucji, żeby zdążyć przygotować atrakcje dla Zgierzan, którzy każdego roku o tej porze otwierają serca dla wielkiej sprawy. ZU3W, tradycyjnie uczestniczył w akcji WOŚP proponując smaczne, domowe wypieki i gorące napoje.
Koleżanki, które przygotowały ciasta, prezentują je na fotkach: Lucyna Czaplińska, Małgosia Łęcka, Marzanna Patora, Ania Witczak, Aldona Sapała, , Stasia Miałkowska, Zuzia Jaworska, Hanna Sobczak, Ewa Krupa. Dyżurowały też na stoisku UTW zbierając datki do naszej puszki. Wielkie podziękowania. Także dla jedynego Mężczyzny, który przybył z pomocą techniczną – Tadzia Krupy💚Taka postawa przyczynia się do budowy dobrego wizerunku naszego Uniwersytetu.
W naszym namiocie było mnóstwo życzliwości i choć cały czas byłyśmy „pod ostrzałem” 😉, bo Strzelnica dzieląca z nami przestrzeń cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, wytrwałyśmy na posterunku. Atmosfera była wspaniała.
Do puszki ZU3W wpadło 1 675,60 złotych. To cegiełka do potężnego, ostatecznego wyniku zbiórki w Zgierzu. Niesamowita satysfakcja.
Dziękujemy Wszystkim, którzy zechcieli właśnie z nami wesprzeć 32.Finał WOŚP. SIE MA 🧡🧡🧡🧡🧡
Fotorelacja na FB ZU3W
/MŁ/