Echo wykładu „Z uśmiechem Ci do twarzy – dobry humor, to lepsze życie”

Któż nie chciałby mieć lepszego życia? Czy wystarczy do tego dobry humor? Jak go zdobyć i mieć? Ciekawość przywiodła nas na wesoły wykład o sensownych sprawach. Okazało się, że to żadna trudność, bo zależy wyłącznie od nas samych.Wiadomo, że […poczucie humoru może rozbrajać wszelkie miny i wszelkie smutki. Głupota nie czyni człowieka złym, ale kiedy człowiek wpadnie w złość zawsze zachowuje się głupio]. Jak zachęcał nas prelegent, wyzwólmy w sobie tego Dobrego Ducha, który „żywi się czytaniem interesującej książki, a nie czytaniem plotek; żywi się przyjazną wymianą zdań, a nie obgadywaniem innych; żywi się świadomie wybranym programem TV, a nie bezmyślnym gapieniem się w ekran; żywi się aktywnością, a nie bezczynnością”. Wiele ciekawych przemyśleń i twórcza dyskusja na wykładzie świadczą o jego trafności. Zatem dobrą inwestycją w Dobrego Ducha jest przeczytanie inspirującej książki Pana Jacka Łapińskiego „Z uśmiechem ci do twarzy”.

Wykład „Z uśmiechem Ci do twarzy – dobry humor, to lepsze życie” poprowadził Pan Jacek Łapiński – absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Doktorant
w Katedrze Prawa Konstytucyjnego. Autor książki „Jak być lepszym”.
Pasjonat morsowania. Człowiek znany i lubiany przez Seniorów w całej Polsce. Ma na swoim koncie wiele wykładów i spotkań, a także akcje społeczne. Interesuje się psychologią biznesu i rozwoju osobistego, piłką nożną oraz podróżami po Polsce.

Ps. :-)))
1)Na jakie pytanie nie można odpowiedzieć NIE?             – Czy żyjesz?
2)Na jakie pytanie nie można odpowiedzieć TAK?           – Czy śpisz?

Informacja dodatkowa:
-szersza fotorelacja z wykładu na profilu FB ZU3W.
-następny wykład 16 grudnia 2022.