PODLASIE 27-28.07.2023 informacja dla Wycieczkowiczów ZU3W

W czwartek 27 lipca o godz. 4.45 Zbiórka dla wsiadających przed Kościołem NMPR w Osiedlu 650lecia. ODJAZD 5.00

O godz. 4.55 Zbiórka dla wsiadających u zbiegu ulic M. Skłodowskiej-Curie/Długa (przy Kościele MBDR). ODJAZD 5.10 

Powrót do Zgierza w piątek, 28 lipca, planowany jest około północy. Proszę przygotować kartkę z imieniem i nazwiskiem oraz miejscem wysiadania w Zgierzu. Spróbujemy ułatwić dotarcie do domów. Osoby dysponujące samochodem w dniu powrotu  proszone są o koleżeńską pomoc w podwożeniu. 

Zakwaterowanie w hotelu ***  w pokojach 2-osobowych z klimatyzacją. W cenie zakwaterowania dostępne są: wifi oraz strefa relaksu.

W pierwszym dniu wycieczki wyżywienie grupowe nie jest przewidziane, proszę przygotować własny „koszyk”. W hotelu co prawda do godz. 22.oo można kupić zupy, kanapki lub domowe ciasto, jednak my będziemy w nim w momencie zakwaterowania 14.00-14.45, a następnie od 20.45.

W drugim dniu wycieczki przewidziane jest śniadanie w miejscu zakwaterowania, a w trakcie zwiedzania, w godz. 13-14 obiad w restauracji hotelowej w Supraślu.

Każdego dnia od godz. 18 bawimy  na Festiwalu Oktawa Kultur.  Jego istotą jest zaprezentowanie bogactwa wielokulturowego województwa, ale też tradycji i kultury innych regionów i krajów Pierwszego dnia festiwalu kapele zagrają na potańcówce na Młynowej w Białymstoku. W kolejnych dniach na widzów czekają koncerty. Wystąpi aż 14 zespołów z 11 państw- z Macedonii, Zimbabwe, Gruzji, Tunezji, Białorusi, Włoch, USA, Ukrainy, Słowacji, Łotwy oraz Polski.

 

Pozostałe informacje organizacyjne i program Festiwalu Oktawa Kultur będą przekazane w trakcie podróży.

Nie zapominamy o wygodnych butach, naładowanych telefonach i ładowarkach.

Zabieramy obowiązkowo do plecaków stosowne nakrycie głowy, okulary słoneczne, dobry humor i empatię. AŻ TYLE !

Wszelkie sugestie i zapytania przed wycieczką zgłaszajcie pod 512 251 063

DBAJCIE O SIEBIE, BO  już pojutrze RUSZAMY W DROGĘ 🙂

/mł/