WYKŁAD AUDYTORYJNY – 10-02-2023

W dniu 10 lutego o godz. 16 zapraszamy do Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Zgierzu przy 3 Maja 46 (dawne Kolegium Nauczycielskie) na niecodzienny wykład
pt. Holistyczne podejście do zdrowia i dobrego samopoczucia; Odkrycie w sobie zdolności samoleczenia; Na zakończenie wykładu weźmiemy udział w mini-warsztacie: koncert mis i gongów – masaż dźwiękiem.

„Człowiek stanowi niepodzielna spójność od samopoczucia po sprawność psychoruchową. Holistyczne podejście do zdrowia opiera się na przywróceniu równowagi i harmonii we wszystkich obszarach życia obejmujących nawyki, tryb życia, sposób odżywiania czy charakter pracy. Dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu zgłębiam fascynującą mechanikę ciała ludzkiego, jego świadomość, rozpoznanie napięć i blokad. To jak poluzować emocjonalną zbroję, która każdy z nas nosi. To jak wielkie możliwości drzemią w niezwykłym instrumencie ludzkiego ciała i umysłu zaprezentuję podczas warsztatów dzieląc się moją pasją, jednocześnie wzmocnimy nasze wibracje podczas energetycznego koncertu mis i gongów.

Prowadzący:

ARKADIUSZ MICHALSKI – Mistrz Naturopata, bioenergoterapeuta, muzykoterapeuta, masażysta. Bioenergoterapią i naturopatią zajmuje się od 30 lat. Uzyskał tytuł nauczyciela zawodu
w Placówce Kształcenia Zawodu w Morągu oraz tytuł Mistrza nadany przez Izbę Rzemieślniczą Mazowsza i Kurpi i Podlasia w Warszawie. Przeprowadził kilkaset wykładów dla słuchaczy szkolących się w zawodach bioenergoterapeuty, naturopaty, radiestety. Prowadził wykłady dla Polskiego Cechu Psychotronicznego, Centrum Aktywnego Seniora czy firm szkoleniowych, a także szkolenia w Akademii Zintegrowanych Terapii Naturalnych.