WYKŁAD AUDYTORYJNY – 2.12.2022

W piątek 2 grudnia o godz. 16.oo  zapraszamy do Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Zgierzu przy 3 Maja 46 (dawne Kolegium Nauczycielskie) na wesoły wykład o sensownych sprawach, zatytułowany „Z uśmiechem Ci do twarzy, więc dobry humor-lepsze życie”, który poprowadzi pan Jacek Łapiński.

Być może odkryjemy jakąś nową filozofię? Któż nie chciałby mieć lepszego życia? Czy wystarczy do tego dobry humor? Jak go zdobyć i mieć? Niech ciekawość tego wszystkiego przywiedzie nas na spotkanie … warto życie analizować i odświeżać.

Prelegent: Pan Jacek Łapiński – absolwent Wydziału Prawa Uniwersytetu w Białymstoku. Doktorant w Katedrze Prawa Konstytucyjnego. Autor książki „Jak być lepszym”.  Pasjonat morsowania. Człowiek znany i lubiany przez Seniorów w całej Polsce. Ma na swoim koncie wiele wykładów i spotkań, a także akcje społeczne. Interesuje się psychologią biznesu i rozwoju osobistego, piłką nożną oraz podróżami po Polsce.

Informacja dodatkowa: następny wykład dla Słuchaczy 16.12.2022