Powiększ litery: -A +A

Logowanie

Dzisiaj jest
Niedziela
19 maja 2019
Imieniny obchodzą
Augustyn, Celestyn, Iwo, Mikołaj, Pękosław, Piotr, Potencjana
Do końca roku zostało
227 dni

Kalendarz

poprzednim miesiącu maj 2019 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 18 1 2 3 4 5
week 19 6 7 8 9 10 11 12
week 20 13 14 15 16 17 18 19
week 21 20 21 22 23 24 25 26
week 22 27 28 29 30 31

Najbliższe wydarzenia

sobota, 25 Maj 09:00
Akademia NW
Start Zajęcia Plan zajęć
Plan zajęć rok 2018/2019 PDF Drukuj

KLUB TWÓRCZOŚCI ROZMAITEJ- zawieszony

SEKCJA PŁYWACKA- poniedziałek, środa, piątek; godz.. 7.00-8.00- prowadzenie mgr Ewa Stępień

INFORMATYKA

lP.
Prowadzący dzień godzina miejsce
1 Małgorzata Łęcka
poniedziałek 17.50-19.20
Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych; Pl. Kilińskiego 8; sala P1-103
2
Iga Andrzejewska
poniedziałek
9.00-10.30
Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych; Pl. Kilińskiego 8; sala P1-117
3
Iga Andrzejewska poniedziałek 16.15-17.45
Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych; Pl. Kilińskiego 8; sala P1-103
4
Iga Andrzejewska poniedziałek 17.50-19.20
Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych; Pl. Kilińskiego 8; sala P1-103
5
Iga Andrzejewska czwartek
9.00-10.30
Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych; Pl. Kilińskiego 8; sala P1-117

JĘZYK ANGIELSKI

LP Prowadzący dzień godzina miejsce
1
Teresa Chomątowska -  Fadhel poniedziałek

16.00-18.00

 

Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych; Pl. Kilińskiego 8; sala P-10
2
Aneta Palmowska-Surma
wtorek
16.30-18.00
18.00-19.30
Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych; Pl. Kilińskiego 8; sala P-10

BRYDŻ

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce
1
Marek Beker
środa
18.00
MOK- ul. Mielczarskiego 1

PROMOCJA ZDROWIA

Grupa Prowadzący dzień godzina miejsce
1
Zofia Trubowicz środa (G) 16.oo-18.oo
Gimnazjum nr 3
1
Zofia Trubowicz środa (G)

18.00-20.00

Gimnazjum nr 3

P - pływalnia ,   G - gimnastyka

PSYCHOLOGIA

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce
1 Wanda Baranowska
wtorek 16.30-18.00 MOK- ul. Mielczarskiego 1
2 Wanda Baranowska wtorek 18.00-19.30
MOK- ul. Mielczarskiego 1

FOTOGRAFIA

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce
1


MOK, ul. Mielczarskiego 1

TERAPIA RUCHEM

Lp.

Prowadzący

dzień godzina miejsce
1 Arkadiusz Bołdowicz
wtorek i czwartek 10.00-10.45
11.00-11.45
12.00-12.45
MOK, ul. Mielczarskiego 1

AEROBIK W WODZIE    

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce
1 Mateusz Matusiak

środa

11.20-12.00
12.00-12.40
20.00-20.40
20.40-21.20

Łaźnia Miejska, ul. Łęczycka 24

JOGA

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce
1 Katarzyna Piechol czwartek
14.00- 15.00 MOK, ul. Mielczarskiego 1
2 Katarzyna Piechol środa 16.30- 17.30
Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych; Pl. Kilińskiego 8; P1- mała sala - lustra

TERAPIA TAŃCEM

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce
1
Anna Wasiak
środa
i piątek
16.30-17.15
16.30-17.15
Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych; Pl. Kilińskiego 8; sala P1 DS- duża sala

 

KINEZJOLOGIA

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce

1

Aleksandra Leszczyńska
czwartek
15.00-16.00

MOK, ul. Mielczarskiego 1

RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce

1

Magdalena Paszkiewicz
czwartek
16.00-17.30

MOK, ul. Mielczarskiego 1

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce

1

Anna Wasiak
poniedziałek(gimnastyka)
poniedziałek(gimnastyka)

16.30 -17.15
17.15 -18.00

Gimnazjum nr 3 mała sala gimnastyczna

PŁASKI BRZUCH

Lp. Prowadzący godzina miejsce

1

Anna Wasiak

poniedziałek(gimnastyka)

15.30-16.15

Gimnazjum nr 3- mała sala gimnastyczna

PILATES

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce

1

Katarzyna Piechol
czwartek
13.00-14.00

MOK, ul. Mielczarskiego 1

SEKCJA TANECZNA

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce

1

Eulalia Rutkowska piątek 17.50-19.20 Zgierski Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych; Pl. Kilińskiego 8; P1- mała sala -lustra

 

Zgierski Zespół Szkół

Ponadgimnazjalnych; Pl. Kilińskiego 8

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4
 
RocketTheme Joomla Templates