Powiększ litery: -A +A

Logowanie

Dzisiaj jest
Niedziela
25 lutego 2018
Imieniny obchodzą
Bolebor, Cezary, Konstancjusz, Maciej, Małgorzata, Modest, Nicefor
Do końca roku zostało
310 dni

Kalendarz

poprzednim miesiącu luty 2018 następnym miesiącu
P W Ś C Pt S N
week 5 1 2 3 4
week 6 5 6 7 8 9 10 11
week 7 12 13 14 15 16 17 18
week 8 19 20 21 22 23 24 25
week 9 26 27 28

Najbliższe wydarzenia

Brak wydarzeń
Start Zajęcia Plan zajęć
Plan zajęć rok 2017/2018 PDF Drukuj

KLUB TWÓRCZOŚCI ROZMAITEJ- zawieszony

SEKCJA PŁYWACKA- poniedziałek, środa, piątek; godz.. 7.00-8.00- prowadzenie mgr Ewa Stępień

INFORMATYKA

lP.
Prowadzący dzień godzina miejsce
1 Michał Grodecki
poniedziałek 16.45-18.15 LO Staszica, ul.3.Maja 41
2
Michał Grodecki
poniedziałek
18.30-20.00
LO Staszica ul. 3.Maja 41
3
Iga Andrzejewska poniedziałek 16.15-17.45 Gimnazjum Nr 3 ul. Leśmiana
4
Iga Andrzejewska poniedziałek 17.50-19.20 Gimnazjum Nr 3 ul. Leśmiana
5
Iga Andrzejewska wtorek 16.15-17.45 Gimnazjum Nr 3 ul. Leśmiana

JĘZYK ANGIELSKI

LP Prowadzący dzień godzina miejsce
1
Teresa Chomątowska -  Fadhel poniedziałek

16.00-18.00

 

Gimnazjum Nr 3, ul. Leśmiana
2
Aneta Palmowska-Surma
wtorek
16.30-18.00
18.00-19.30

Gimnazjum Nr 3, ul. Leśmiana

BRYDŻ

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce
1
Marek Beker
środa
18.00
MOK- ul. Mielczarskiego 1

PROMOCJA ZDROWIA

Grupa Prowadzący dzień godzina miejsce
1
Zofia Trubowicz środa (G) 16.oo-17.oo
Gimnazjum nr 3
1
Zofia Trubowicz środa (P) 17.00-18.00 Gimnazjum nr 3
2
Zofia Trubowicz środa (G) 18.oo-19.oo
Gimnazjum nr 3
2
Zofia Trubowicz środa (P) 19.00-20.00 Gimnazjum nr 3
3
Zofia Trubowicz czwartek (G) 17.oo-18.oo
Gimnazjum nr 3
3
Zofia Trubowicz czwartek (P) 18.oo-19.oo
Gimnazjum nr 3

P - pływalnia ,   G - gimnastyka

PSYCHOLOGIA

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce
1 Wanda Baranowska
wtorek 16.30-18.00 MOK- ul. Mielczarskiego 1
2 Wanda Baranowska wtorek 18.00-19.30
MOK- ul. Mielczarskiego 1

FOTOGRAFIA

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce
1 Piotr Kmieciak
czwartek 18.00-19.30 MOK, ul. Mielczarskiego 1

TERAPIA RUCHEM

Lp.

Prowadzący

dzień godzina miejsce
1 Aneta Lewandowska
wtorek i czwartek 10.00-10.45
11.00-11.45
12.00-12.45
MOK, ul. Mielczarskiego 1

AEROBIK W WODZIE    

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce
1 Mateusz Matusiak

środa

11.20-12.00
12.00-12.40
20.00-20.40
20.40-21.20

Łaźnia Miejska, ul. Łęczycka 24

JOGA

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce
1 Katarzyna Piechol czwartek
14.00- 15.00 MOK, ul. Mielczarskiego 1
2 Katarzyna Piechol środa 16.30- 17.30 Gimnazjum Nr 3, ul. Leśmiana

TERAPIA TAŃCEM

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce
1
Anna Wasiak
środa
i piątek
16.30-17.15
16.30-17.15

Gimnazjum Nr 3(pod basenem)

KINEZJOLOGIA

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce

1

Aleksandra Leszczyńska
czwartek
15.00-16.00

MOK, ul. Mielczarskiego 1

RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce

1

Magdalena Paszkiewicz
czwartek
16.00-17.30

MOK, ul. Mielczarskiego 1

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce

1

Anna Wasiak
poniedziałek(gimnastyka)
poniedziałek(pływalnia)

16.30 i17.15
18.00 i19.00

Gimnazjum nr 3
(gimnastyka pod basenem)

N T M

Lp. Prowadzący godzina miejsce

1

Anna Wasiak

poniedziałek(gimnastyka)

środa(pływalnia)

15.30-16.15

18.00-19.00

Gimnazjum nr 3
(gimnastyka pod basenem)

PILATES

Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce

1

Katarzyna Piechol
czwartek
13.00-14.00

MOK, ul. Mielczarskiego 1


Lp. Prowadzący dzień godzina miejsce

1

 
RocketTheme Joomla Templates