19 lutego 2019
Arnold, Arnolf, Bądzisława, Gabin, Henryk, Konrad, Konrada, Leoncjusz, Manswet, Marceli

poprzednim miesiącu luty 2019 następnym miesiącu
week 5 1 2 3

piątek, 22 Lut 16:00
wykład: " Pomoc Społeczna - czy pomoc przysługuje tylko osobom pozbawionym dochodu ?"
sobota, 23 Lut 09:00
Akademia NW
sobota, 2 Mar 09:00
Akademia NW
Start Co u nas słychać? Nowiny Czy chcemy nowego składowiska odpadów w Zgierzu?
Czy chcemy nowego składowiska odpadów w Zgierzu? PDF Drukuj
niedziela, 18 listopada 2018 08:44

Szanowni Studenci,

Jednym z celów statutowych naszego UTW jest działalność na rzecz zwierząt, ekologii i ochrony środowiska naturalnego, dlatego naszym obowiązkiem jest wypowiedzieć się w sprawie, która dotyczy naszego miasta i wszystkich jego mieszkańców.

Grozi nam kolejne składowisko śmieci w Zgierzu i stanowi to poważne zagrożenie dla mieszkańców całego powiatu. Firma WOD-KAN sama wystąpiła do Marszałka Województwa Łódzkiego z propozycją utworzenia takiego składowiska na terenie spółki, Za wiedzą i zgodą władz miasta na terenie Wod-Kan w Zgierzu ma powstać punkt przetrzymywania zatrzymanych nielegalnych i niewiadomego pochodzenia i składu śmieci.

Czy zgadzasz się, by gdziekolwiek w Zgierzu powstał magazyn dla zatrzymanych transportów odpadów? Jeśli nie, możesz złożyć swoje uwagi do planu gospodarki odpadami województwa łódzkiego.

Każdy ma prawo do składania uwag i wniosków, które można zgłaszać w terminie od 02.11.2018 r. do 22.11.2018 r.
Sprawę prowadzi Wydział Ochrony Przyrody ! Polityki Ekologicznej Urzędu Marszałkowskiego WŁ

Uwagi można wysłać:
- pocztą na adres: Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, AL Piłsudskiego 8,90-081 Łódź
- przyjść w poniedziałek do naszego biura, podpisać uwagi i zostawić je na miejscu.Zostaną dostarczone do UM WŁ

Ważne!!! nie zapomnijcie się podpisać i podać adresu zamieszkania, także w wiadomościach e-mail, NIE WYSYŁAMY PESEL.

Zawiadomcie rodzinę, znajomych i sąsiadów.
Wszyscy Zgierzanie mają prawo i powinni o tym wiedzieć, i zdecydować, czy chcemy śmieci w Zgierzu!?

Treść uwag znajdziecie w załączniku poniżej

W załączniku znajdziecie też załącznik nr 1 do uchwały Zarządu Województwa Łódzkiego. Ta uchwała daje mieszkańcom prawo do złożenia swoich uwag.

Zarząd ZU3W