20 kwietnia 2019
Agnieszka, Amalia, Czesław, Czech, Czechasz, Czechoń, Florencjusz, Florenty, Nawoj, Sulpicjusz, Szymon, Teodor

poprzednim miesiącu kwiecień 2019 następnym miesiącu
week 18 29 30

sobota, 20 Kwi 09:00
Akademia NW
piątek, 26 Kwi 16:00
Wykład pt. „Za co chcemy kochać Zgierz"
sobota, 27 Kwi 04:00
Wycieczka autokarowa do Supraśla
sobota, 27 Kwi 08:00
VIII Ozorkowski Marsz NW
sobota, 27 Kwi 09:00
Ozorkowski Marsz Nordic Walking
sobota, 27 Kwi 09:00
Akademia NW
Start Co u nas słychać? Nowiny Uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2018/2019 już za nami.
Uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2018/2019 już za nami. PDF Drukuj
sobota, 13 października 2018 17:42

WSZYSTKIE AKTUALNE INFORMACJE, ROZKŁADY ZAJĘĆ I WYKŁADÓW ZNAJDUJĄ SIĘ W ZAŁĄCZNIKU - INFORMATOR - UMIESZCZONYM  POD TEKSTEM

Szanowni Studenci,
Uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego 2018/2019 już za nami. Nowy rok akademicki witaliśmy 12 października w gościnnych progach Kolegium Nauczycielskiego śpiewając hymn Polski i studencką  pieśń hymniczną "Gaudeamus igitur" . Odwiedziło nas  wielu Gości: Przemysław Staniszewski - prezydent miasta Zgierza, Ilona Rafalska -radna Sejmiku WŁ, Wojciech Budziarski członek Zarządu Powiatu Zgierskiego, Ewa Lesiak - dyr. MOPS, Witold Świątczak - dyr. MOK, Ireneusz Kędzierski - dyr. ZZSP im. JPII; Magdalena Grabia Krawczyk w imieniu dyrektora Muzeum Zgierza.  Wszyscy przekazali nam morze ciepłych słów, świadczących o szacunku i uznaniu dla tego co robimy. Miło było wysłuchać. Dziękujemy :-)
Bardzo energetyczny, okraszony piosenką aktorską, wykład inauguracyjny pt. "Łódź moja pasja" wygłosiła łódzka artystka Aleksandra Czerczyńska. Piękny, sentymentalny występ wokalny pt: "Wspomnienie o Annie Jantar" przygotowała dla nas Aneta Jóźwiak. Wirująca, rytmiczna muzyka A. Jantar wprowadziła nas w taneczny nastrój i wiele par ruszyło na parkiet.
Spotkanie zakończyło  się słodkim  poczęstunkiem, co było doskonałą okazją do wymiany wakacyjnych wrażeń oraz kuluarowych rozmów z  Koleżankami, Kolegami oraz zaproszonymi Gośćmi- sympatykami ZU3W.
Nasze spotkanie dokumentowali fotograficznie: Lech Baczyński i Franek Kozakiewicz. Powstało wiele pięknych, niebanalnych ujęć. Dziękujemy :-) Fotorelację zamieścimy wkrótce.

Informujemy, że w bieżącym roku akademickim, zajęcia rozpoczynają się od dnia 15. października br.
Mamy wiele zmian w lokalizacji zajęć oraz osób prowadzących, dlatego prosimy o zapoznanie się z Informatorem , który znajdziecie Państwo w załączniku pod tekstem. Informator można również odebrać w naszym biurze.
Zmiany zawsze wprowadzają trochę zamieszania, dlatego bardzo prosimy o cierpliwość, zrozumienie i  wzajemną życzliwość. Początki zawsze są trudne :-)

Ponadto przypominamy, że obie zgierskie pływalnie są nadal nieczynne, więc zajęcia na pływalniach ruszą później. Będziemy Państwa informować o dacie ich uruchomienia.

Witamy Słuchaczy w nowym roku akademickim. Życzymy sukcesów i wielu sympatycznych spotkań.
Prosimy o współpracę w przekazywaniu informacji wszystkim zainteresowanym.

Nazwa załącznika
Pobierz ten plik (Informator 2018-19-1.pdf)Informator 2018-19-1.pdf