24 października 2017

week 44 30 31

sobota, 28 Paź 09:00
sobota, 4 Lis 09:00
Start Co u nas słychać? Nowiny KOMUNIKATY!!!
KOMUNIKATY!!! PDF Drukuj
sobota, 01 kwietnia 2017 12:58

Szanowni Studenci i Kandydaci - przypominamy, że zapisy i wpłaty za zajęcia na nowy rok akademicki 2017/2018 przyjmowane są w czerwcu, w siedzibie ZU3W, ul. Łęczycka 24, w godzinach pracy biura ; pn. 14-17; czw. 10-13. W okresie 1 lipca - 30 sierpnia biuro będzie nieczynne. Życzymy wspaniałych wakacji :-)

Szanowni Studenci
osoby, które zapisały się na wycieczki organizowane przez Filharmonię Łódzką w ramach Festiwalu Kolory Polski zapraszamy do biura (do końca czerwca) w celu uiszczenia opłaty w kwocie 2 zł i odbiór biletów

Zbliżają się Mistrzostwa Świata w pływaniu Masters.
W dniach 12-21.08.2017 w Budapeszcie wystartują pływacy UTW Masters Zgierz z wielokrotnym mistrzem i rekordzistą Europy 95-letnim Kazimierzem Mrówczyńskim  - zasłużonym dla miasta Zgierza.
Czy znajdzie się instytucja lub osoby prywatne, które pomogą Druhowi w sfinansowaniu tego wyjazdu?
Całkowity koszt tego przedsięwzięcia to 1200 PLN (opłata rejestracyjna to 550 zł, podróż 150 zł i noclegi 500zł).
Do końca czerwca jest możliwość zamieszczenia reklamy Darczyńcy na zamawianej koszulce reprezentacyjnej.
Bardzo prosimy - uruchomcie swoje kontakty, wyobraźnię i serduszka. Razem możemy więcej :-)

- 9 czerwca (piątek) - wykład pt:  Wakacyjne "stylówy" umysłu- czyli o tym jak przyjemnie trenować umiejętności mózgu w czasie wolnym. Godz.16.00, Miejsko-Powiatowa Biblioteka, ul. Długa 29 A-
Będzie  na wesoło o cennych  treningach spostrzegania, uwagi i pamięci w środowisku społeczno- przyrodniczym.

Wykładowca- Pani Wanda Baranowska, dr nauk humanistycznych, adiunkt na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Fanka Seniorów, miłośniczka spotkań z ludźmi. Zawodowo interesuje się codziennością dzieci, młodzieży i dorosłych z zaburzeniami rozwojowymi, którym służy pomocą, ilekroć tego potrzebują.

- 12 czerwca (poniedziałek) , o godz. 16.00 zakończenie roku akademickiego 2016/2017w klubie Agrafka i ogrodzie Miejskiego Ośrodka Kultury
Zapisy i wpłaty, w wysokości 25 zł. przyjmujemy do 9 czerwca, w siedzibie ZU3W.

W programie przewidziano:- podziękowania dla aktywnych Studentów i Partnerów, poczęstunek, artystyczną niespodziankę. Nasza kreatywność i  oprawa artystyczna gwarantują doskonałą zabawę.
Jak zawsze mile widziany jest koszyk piknikowy zawierający specjały,czyli ulubioną sałatkę, przystawkę, nalewkę i co tam kto ma, którymi warto się pochwalić i poczęstować koleżanki. Serdecznie zapraszamy.

Z uwagi na zakończenie roku akademickiego, w poniedziałek 12 czerwca  biuro ZU3W będzie czynne w godzinach 12-15. Za utrudnienia przepraszamy

26-28 maja– IX Ogólnopolska Olimpiada w Łazach

Szczególnie gorąco zapraszamy zawodników i kibiców, którzy nie mieli jeszcze okazji uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu.

W programie: zwiedzanie Jury Krakowsko-Częstochowskiej, udział w prestiżowej imprezie sportowej, integracja przy ognisku i wspólnym śpiewaniu , mnóstwo dobrej zabawy, wzruszeń, morze dobrej energii i prestiż u wnucząt- Babcia na Olimpiadzie…!?

27 maja, godz. 10.00 - VI Ozorkowski Marsz Nordic Walking. UDZIAŁ NA PODSTAWIE ZGŁOSZENIA INDYWIDUALNEGO w dniu imprezy na starcie.
Trasę wyznaczono z boiska MOSiR Ozorków, dalej ścieżkami i drogami leśnymi na oznakowanej  5 kilometrowej pętli. Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.
Uczestnicy  pokonają dystans 5 km lub 10 km (wybór dystansu następuje w trakcie marszu)
Organizator nie przewiduje prowadzenia klasyfikacji – udział w zawodach ma charakter honorowy.
Koszt udziału w imprezie wynosi 10 PLN od osoby. W ramach opłaty startowej uczestnik otrzymuje numer startowy, certyfikat udziału w imprezie, okolicznościowy znaczek oraz poczęstunek  po ukończeniu marszu.

Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników NW. Nie obawiajcie się trudności, to nie są wyścigi. Bierzemy udział od początku i zawsze wszyscy dają radę, a poza tym dobra zabawa i pożytecznie spędzony czas :-)

Dojazd tramwajem 46 z przystanku przy Musierowicza; odjazd 8.40. Dobrze być 10 minut wcześniej. Potrzebujemy 2 bilety po 1,80 (ulgowe); po 3,60 (normalne).