19 stycznia 2018
Andrzej, Bernard, Erwin, Erwina, Eufemia, Henryk, Kanut, Mariusz, Marta, Matylda, Mechtylda, Pia, Racimir, Sara

poprzednim miesiącu styczeń 2018 następnym miesiącu
week 5 29 30 31
Start Co u nas słychać? Nowiny KOMUNIKAT DLA UCZESTNIKÓW WYJAZDU DO CHORWACJI
KOMUNIKAT DLA UCZESTNIKÓW WYJAZDU DO CHORWACJI PDF Drukuj
niedziela, 31 lipca 2016 09:21

KOMUNIKAT DLA UCZESTNIKÓW WYJAZDU DO CHORWACJI- Orebić Perna - 21 czerwca- 2 lipca 2017r - KARNAWAŁ NA KORCZULI.

Szanowni Państwo.
- 21 czerwca (środa), godz. 9.30 - zbiórka w uliczce wjazdowej przed kościołem M.B.Różańcowej, na oś. 650-lecia (ul. Parzęczewska 70), odjazd godz. 10.00
- Każdy uczestnik przed wejściem do autokaru pokazuje Pilotowi WAŻNY dowód osobisty lub paszport.
- W autokarze Pilot rozda polisy ubezpieczeniowe i zbierze pieniądze za opłatę klimatyczną i wycieczki fakultatywne
- Warto zabrać z sobą drobne monety w walucie krajów przez które będziemy przejeżdżać (Austria,Czechy, Słowenia), ponieważ niektóre toalety mogą być odpłatne (0,5-1 euro)
- Bagaż główny ( 20 kg) będzie umieszczony w lukach bagażowych(niedostępny w drodze).
- Bagaż podręczny (5 kg) zabieramy do autokaru. Warto zabrać małą poduszkę, zagłówek, kocyk).
- wymianę waluty korzystniej jest zrobić w Polsce. Można też płacić kartą, dlatego warto spytać w swoim banku o warunki (często przeliczniki są korzystniejsze niż przy płatności gotówka)
- ręczniki są w wyposażeniu  hotelu
- czajników nie ma w wyposażeniu hotelu!
- należy zabrać z sobą Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego EKUZ.

UWAGA !
Prosimy wszystkich uczestników o zabranie ze sobą:
- kije do Nordic Walking!
-butów do wody,  ( plaża i brzeg są kamieniste )
- karimaty - przyda się do jogi i na plażę
-dresu i wygodnych butów do spacerów i tańczenia
-wieczorowych kreacji na dancingi
-wyjątkowych przebrań na noc sylwestrową
- proponujemy stroje piratów, gangsterów, kowboi, księżniczek, czarownic, zakonnic, złotych rybek, kaczora donalda i wszystko inne mile widziane - ma być wesoło i kolorowo ! - oczywiście przewidziane są nagrody za najlepszy strój.
-okularów słonecznych, kapeluszy, czapeczek i kremów z filtrem
-dużo pozytywnej energii i humoru !!!

Organizator zastrzega sobie prawo do modyfikacji programu o wszelkich zmianach poinformuje Rezydent.

Szczegóły znajdziecie w załączniku pod tekstem.